Spalio 10 d. (penktadienį) 18 val. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus bibliotekos Konferencijų salėje (Trakų g. 10) vyks susitikimas su žymiu austrų rašytoju Christophu Ransmayriu. Renginys vyks vokiečių ir lietuvių kalbomis.

Apie autorių:

Christophas Ransmayris, gimęs 1954 m. Aukštutinės Austrijos Velse, – daugybės literatūrinių premijų (Franzo Kafkos, Friedricho Hölderlino, kartu su Salmanu Rushdie 1996-aisiais – ES Aristeion ir kitų) laureatas. Pirmąjį pripažinimą pelnė 1988 m. publikuotu romanu „Die letzte Welt" („Paskutinis pasaulis"; vertė Laima Bareišienė ir Valentina Čeponienė, išleido Kauno leidykla „Vada", 1993). Studijavęs Vienoje filosofiją ir etnologiją, dirbęs kultūrinės skilties redaktoriumi laikraštyje „Extrablatt", didelę gyvenimo dalį praleido keliaudamas (kurį laiką nuolatiniam gyvenimui buvo įsikūręs Airijoje, Atlanto pakrantėje); šiuo metu gyvena Vienoje. Greta keleto romanų rašytojas yra išleidęs įvairių smulkiosios prozos knygų, tarp jų – „Atlas eines ängst­lichen Mannes" („Baugštaus žmogaus atlasas"). Jo kūriniai išversti į daugiau nei 30 kalbų.

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus bibliotekos informacija