Vokiečių filologijos katedra Emmy Huettemann (Šveicarija) fondo įgaliota išmokėti vienkartines pašalpas socialiai remtiniems, gerai besimokantiems studentams. Norinčius gauti paramą, prašome iki 2014 m. lapkričio mėn. 12 d. katedros administratorei pateikti šiuos dokumentus:

• motyvuotą prašymą katedros vedėjos vardu (prašyme nurodykite visų semestrų pažymių vidurkį)
  • pažymą apie šeimos sudėtį
  • pažymas apie šeimos materialinę padėtį (pažyma apie kiekvieno iš tėvų per tris paskutinius mėnesius gautas pajamas/ pažyma iš darbo biržos)

Pirmenybė teikiama dar nė karto pašalpos negavusiems studentams!

Vokiečių filologijos katedra