2023-06-09

2023 m. birželio 9 d. Vokiečių filologijos katedra susirinko į vienos dienos strateginę konferenciją „Ateities poreikiai, vizijos ir perspektyvos su vokiečių kalba“. Konferencijos metu buvo suformuluoti Vokiečių filologijos katedrai aktualūs klausimai, aptartos mokslo ir studijų perspektyvos su vokiečių kalba Lietuvoje. Šių metų konferencijoje daugiau dėmesio buvo skirta vokiečių filologijos ir vokiečių kalbos studijų sklaidos klausimams, taip pat buvo aptarta vokiečių kalbos modulių kūrimo koncepcija VU medikams, teisininkams ar istorikams, atlaisvinus 60 kreditų individualioms studijoms, bendradarbiavimas su Hamburgo universitetu ir bendros studijų programos suk8rimo galimybės. Prie diskusijos buvo prisijungęs ir naujai išrinktas VU Filologijos fakulteto dekanas prof. dr. Mindaugas Kvietkauskas. Strateginę konferenciją tokiu formatu Vokiečių filologijos katedra surengė pirmą kartą, planuojama ir toliau rengti panašias diskusijas vokiečių kalbai aktualiais klausimais.

Screenshot 2