2018-11-29

Lapkričio 23 – 25 dienomis VU Filologijos fakulteto Vokiečių filologijos programos II ir III kurso studentės dalyvavo Darmštate (Vokietija) vykusiose kultūros dienose „Internationale Kulturtage Mare Balticum 2018“. Renginio metu studentės klausėsi pranešimų apie baltvokiečius, žiūrėjo filmą apie finougrų tautas, diskutavo apie Baltijos kelią bei Sąjūdžio veiklą Baltijos šalyse. Pranešimus skaitė dr. Klaus Jürgen Becker iš Liudvigshafeno (Vokietija), dr. Stefan Donecker iš Vienos (Austrija), dr. Ilse von zur Mühlen iš Miuncheno (Vokietija), Brigitte von Engelhardt iš Berlyno (Vokietija) ir kt. Šiais metais kultūros dienas, pavadintas „Tarp dviejų pasaulių – Baltijos regiono beieškant“, organizavo draugija „Deutsch-Baltische Gesellschaft“ kartu su „Carl-Schirren-Gesellschaft“ draugija.

Nuotraukoje prie baltvokiečių namų (Haus der Deutsch-Balten) Darmštate Vokiečių filologijos studentės iš kairės į dešinę Akvilė, Vilija, Dovilė, Valerija ir Laurita.

Mare Balticum