2017-10-17

Spalio 18 d. 15 val. VU Filologijos fakulteto K. Donelaičio auditorijoje vyks renginys "Vokiečių kalba ir Tu: 95 tezės".

Martyno Liuterio 95 tezės prieš 500 metų pažymėjo Reformacijos pradžią. Šis posūkis Europos kultūriniame gyvenime buvo svarbus ir vokiečių kalbos raidai bei plėtrai. Ką apie vokiečių kalbą galime pasakyti šiandien?

Apie tai, ką ji kiekvienam iš mūsų reiškia, diskutuosime su rašytoju, eseistu ir vertėju Laurynu Katkumi, vokiečių kalbos mokytoja Kristina Sagaidak ir UAB „LIDL Lietuva“ atstovu Tomu Gutausku.

Ateikite ir raskite savo atsakymą!

Daugiau informacijos rasite čia>> arba Facebook paskyroje>>