2022-10-24

Spalio 17-osios rytą seminarai dviem VU studentėms Gabijai Misevičiūtei ir Gretai Končiūtei prasidėjo Trnavos universitete, Slovakijoje, Karpatų kalnų apsuptyje. Kaip Erasmus+ projekto „Germanistik Digital“ dalyvės studentės turėjo galimybę pabūti tarptautinėje aplinkoje, kurią sudarė atstovai iš Lietuvos, Latvijos, Serbijos, Slovakijos, Slovėnijos ir Čekijos, o visus į šį projektą subūrė ir vienijo vokiečių kalba. Atstovai iš minėtų šalių dalyvavo ir kontaktiniu, ir nuotoliniu būdu vykusiuose seminaruose, kuriuose studentai gilino žinias apie vokiečių kalbą, literatūrą bei kultūrą. Prie žinių gausinimo prisidėjo VU Vokiečių filologijos katedros dėstytojai doc. dr. Eglė Kontutytė ir asist. dr. Daumantas Katinas. Studentės teigia, jog patirtis yra neišdildoma ir skatina visus, esant galimybei, dalyvauti universiteto vykdomuosiuose projektuose!

MicrosoftTeams image copy copy copy copy copy copy copy copy copy