2018-11-30

2018 m. lapkričio 29 d. VU Filologijos fakultete lankėsi Vilniaus Žemynos gimnazijos 10-11 klasių moksleiviai kartu su šios gimnazijos Tiksliųjų, gamtos mokslų, meninio ir technologinio ugdymo skyriaus vedėja Rasa Kazlauskiene. Vizito metu moksleiviai domėjosi studijų galimybėmis Vilniaus universiteto Filologijos fakultete. Susitikimo pradžioje svečius pasveikino VU Filologijos fakulteto prodekanė doc. dr. Diana Šileikaitė-Kaishauri, o akademinė konsultantė Toma Limontaitė savo pranešime išsamiai pristatė Filologijos fakultetą, vykdomas studijų programas bei pateikė aktualios informacijos apie fakultete ir universitete vykdomus projektus. Moksleiviai taip pat turėjo galimybę pabendrauti ir padiskutuoti su Vertimo studijų programos II kurso studentais, studijuojančiais anglų ir vokiečių kalbų vertimą. Vėliau vyko interaktyvus žaidimas apie filologijos studijas ir kalbų įvairovę, o renginio pabaigoje moksleiviai dalyvavo Tomos Limontaitės organizuotoje ekskursijoje po Filologijos fakultetą.

Zemynos moksleiviai