2016 m. balandžio 26–gegužės 2 d. Lietuvių kalbos katedros lektorė dr. Gintarė Judžentytė pagal ERASMUS dėstymo programą skaitė paskaitas apie lingvistinius baltų ir slavų kalbų santykius slavistikos programos studentams Romos Tre universitete (it. Università Roma TRE), Užsienių kalbų, literatūros ir kultūros fakultete (it. Dipartimento di Lingue, Letterature e Culture Straniere), Italijoje.

Gintare Romos Tre universitete copy copy

Gintarė Judžentytė (K. Grigalytės nuotr.)

Romos Tre universitetas įkurtas 1992 metais. Universitete yra 12 fakultetų, studijuoja apie 40 000 studentų. Roma Tre yra svarbus sostinės urbanistinės plėtros centras, taip pat aktyvus tarptautinio masto kultūrinis centras. Vienas iš universiteto tikslų – organizuoti aukšto lygio seminarus bei konferencijas, susitikimus su garsiai kultūros, mokslo, socialinės srities ir politikos veikėjais.

Gintare Romos Tre universitete 2

Dr. Gintarė Judžentytė  ir prof. habil. dr. Krassimir Stantchev (K. Grigalytės nuotr.)