2016 metų rugsėjo 15 dieną Lietuvos edukologijos universiteto Lituanistikos fakultete vyko trečioji tarptautinė mokslinė konferencija „XXI amžiaus kalbos tyrimai: nuo garso iki teksto“. Ją organizavo Lietuvių kalbotyros ir komunikacijos katedra. Pranešimą Niokojimo veiksmažodžiai leksinės tipologijos aspektu skaitė Lietuvių kalbos katedros docentė Vilma Zubaitienė. Ji rėmėsi savo vadovautos bakalaurantės Reginos Kazakėnaitės 2016 metais apgintu bakalauro darbu „Naikinimo veiksmažodžių semantika lietuvių kalboje“ bei pateikė tipologinių duomenų iš įvairių pasaulio kalbų.

konf LEU 2016

Nuotraukoje: VU delegacija. Doc. Vilma Zubaitienė (pirma iš dešinės) ir Taikomosios kalbotyros magistrantai Joris Kazlauskas ir Greta Grigaliūnaitė

Konf LEU2

Nuotraukoje: Doc. V. Zubaitienė (trečia iš dešinės) su Lituanistikos instituto Lietuvių kalbotyros ir komunikacijos katedros (LEU) dėstytojais bei užsienio svečiais