Sidebar

Praktika

DĖMESIO!!! Jei profesinę praktiką ketinate atlikti / atliekate ne Universitete, o kitoje įstaigoje ar įmonėje, vadovaukitės praktikos institucijos nurodymais, taikomais karantino laikotarpiu.

Praktika gali vykti, jei institucija, kurioje ketinate ją atlikti, sudaro sąlygas praktiką atlikti pagal kitokį tvarkaraštį arba nuotoliniu būdu. Pvz., vertimo praktiką galima organizuoti nuotoliniu būdu. Gali būti, kad praktikos institucija jums pasiūlys praktiką atlikti nuotoliniu būdu, praktikos laikotarpį pratęsti ir dirbti tiek valandų per dieną, kiek buvo planuota, arba sutrumpinti ir dirbti intensyviau. Bet kuriuo atveju susiekite su praktikos vadovu praktikos institucijoje ir suderinkite, kaip atliksite praktiką.

Jei bendraujant su praktikos institucija kiltų problemų dėl praktikos atlikimo, praneškite apie tai Studijų skyriui adresu

Praktikos sutarčių sudarymą organizuosime virtualiai. Užpildytą formą siųskite adresu , laiško temoje įrašę DUOMENYS PRAKTIKOS SUTARČIAI.

Praktikos tvarkaraštis[1]

2019/2020 m. m. praktikos tvarkaraštis:

 

Galima rinktis vieną iš šių praktikų: pedagoginę, vertimo, redagavimo, mokslinę (dialektologinę, tekstynų lingvistikos ir kt.), bibliotekinę, tarpkultūrinę, tekstų kūrimo.

vasario 4 d. – kovo 31 d.

Vyksta studijų programoje numatyti praktikos seminarai ir/ar konsultacijos fakultete.

iki kovo 10 d. (galima ir anksčiau)

Studentas susiranda praktikos atlikimo vietą ir suderinęs su praktikos vadovu praneša apie ją SPK pirmininkui

kovo 16–31 d.

Dekanato Studijų skyriuje sudaroma ir pasirašoma praktinio mokymo trišalė sutartis.

  1. Užpildytą formą siųsti adresu , laiško temoje įrašant DUOMENYS PRAKTIKOS SUTARČIAI;
  2. Gavus žinutę, kad sutartis paruošta, reikia atvykti į dekanatą, pasiimti 3 sutarties egzempliorius, pasirašyti patiems, gauti įmonės ar įstaigos vadovo parašą ir antspaudą;
  3. Pasirašytus sutarties egzempliorius atnešti į dekanatą, nes juos reikia patvirtinti prodekanės parašu ir Fakulteto antspaudu;
  4. Vienas egzempliorius lieka Fakultete, vieną reikia pasilikti sau, vieną grąžinti praktikos įmonei ar įstaigai.

balandžio 1 d. – gegužės 13 d.

Vyksta praktinis mokymas praktikos institucijoje, praktikos vadovas Universitete teikia studentams konsultacijas iškilusiais klausimais, rengiama praktikos dokumentacija (ataskaita, užduotys, atsiliepimas ir kt.).

iki gegužės 17 d.

Studentas atsiskaito už atliktą praktiką, įvertinimui pateikdamas katedros praktikos vadovui parengtą praktikos dokumentaciją.

[1]  išskyrus Klasikinę filologiją. Šios studijų programos studentams praktikos tvarkaraštį sudaro SPK.

 

Praktikos užduotys ir reikalavimai

Konkrečius profesinės praktikos reikalavimus (apimtis, pamokų skaičių ir pan.) studentams pateiks praktikų vadovai per mokomąją praktiką.

 

Atsiskaitymas už praktiką

Kiekvienas studentas, lankęs su praktika susijusius seminarus ir praktikos metu atlikęs visas nurodytas užduotis, gauna studijų programoje praktikai skirtus kreditus. Praktikos metu studentas gali konsultuotis su SPK sutartu laiku.

 

Praktikos dokumentai

Praktikos ataskaita (pedagoginė praktika) – pildo studentė (-as)

Praktikos ataskaitos (kitos praktikos) – pildo studentė (-as) 

Atsiliepimas apie praktikantės (-o) veiklą – pildo praktikos vadovė (-as) institucijoje

 

Daugiau informacijos apie praktiką rasite čia.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos