Sidebar

Studijų baigimas, diplomų teikimas

Sveikiname apsigynus baigiamuosius darbus ir sėkmingai baigus studijas Filologijos fakultete. Liko vos keli žingsneliai iki diplomų teikimo šventės, tad ką reikia padaryti?

 

1 žingsnis: Atsiskaitymas su Universitetu ir administracija

Kai atsiskaitysite su Universiteto biblioteka, atsiskaitysite su VU Būstu, VU Studentų paslaugų ir karjeros skyriumi, VU Tarptautinių ryšių skyriumi, grąžinsite visas knygas bei leidinius į savo katedras (jei buvote tokių paėmę), sumokėsite finansinius įsiskolinimus univeristetui (jei tokių turite) sistemoje (skiltyje studijos->studentų atsiskaitymas su universitetu) bus pažymėtos kad su jais atsiskaitėte. Kai ši informacija pasieks fakulteto administraciją, sistemoje taip pat bus pažymėta, kad pilnai atsiskaitėte su Universitetu. Kol informacija pasieks administraciją, gali užtrukti kelias dienas, tačiau absolventams niekuo papildomai rūpintis ar kreiptis į Studijų skyrių nereikia.

 

2 žingsnis: Pasirašymas diplomų registracijos žurnale

Atsiskaitę su nurodytais skyriais, visi absolventai (bakalaurai ir magistrai), norintys diplomus atsiimti diplomų teikimo šventės metu, turi iki jos pasirašyti diplomų registracijos žurnale. Pasirašymas diplomų registracijos žurnale, norint diplomą atsiimti šventės metu, yra būtinas. Negalintys diplomų registracijos žurnale pasirašyti iki šventės, šventės metu gaus diplomo kopiją, originalą bus galima atsiimti Studijų skyriuje iškart po šventės arba vėliau sutartu laiku. 

Diplomų registracijos žurnale galima pasirašyti galima tik tuo atveju, jeigu atsiskaitėte su visais aukščiau įvardintais skyriais. 

 

3 žingsnis: Diplomų teikimo šventė

Primename, kad mantijos nėra mūsų Universiteto tradicija. Daug gražiau atrodytumėte pasipuošę universitetinėmis kepuraitėmis ar net tautiniais drabužiais. Rekomenduojamas aprangos kodas – oficialus.

 

2024 m. laidos absolventams diplomų teikimai vyks 2024 m. birželio 27 dieną. 

Diplomų teikimai vyks Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12). 

 

Baigei bakalaurą ir galvoji apie magistrantūros studijas Filologijos fakultete? Daugiau informacijos apie visas II pakopos studijų programas, kurios bus vykdomos 2024 m., rasi čia.

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos