Kviečiame į Runologijos kursą

Rugsėjo 21-25 d. Skandinavistikos centras kviečia į RUNOLOGIJOS kursą, kurį skaitys profesorius Jurijus Kuzmenko iš Berlyno Humboldtų ir Sankt Peterburgo universitetų, VU garbės daktaras.

Kursas atviras visiems studentams, jį sudaro 2 paskaitos ir 6 seminarai. Užsiregistravusieji į kursą kaip į laisvai pasirenkamą dalyką, pabaigoje laiko įskaitą (2,5 kreditų).

Rugsėjo 21 d. 17.00 val. paskaita „Germanų runų raštijos istorija“.

V. Krėvės aud.

Rugsėjo 22 d. 9.00 val. paskaita „Vikingų epochos runos Skandinavijoje“ ir 11.00 val. seminaras.

Rugsėjo 23 d. 11.00 ir 13.00 val. seminarai.

Rugsėjo 24 d. 11.00 ir 13.00 val. seminarai.

Rugsėjo 25 d. 9.00 val. seminaras  ir 11.00 val. įskaita (užsiregistravusiems).

Užsiėmimai vyks (jeigu nenurodyta kitaip) Skandinavistikos centro 314 A/B auditorijoje, III aukšte, įėjimas pro ,,bromą” tarp M. K. Sarbievijaus ir S. Daukanto kiemelių. Seminarų ir įskaitos laikas gali keistis. Skaitoma bus rusų kalba, su vertimu į lietuvių.