Atvirų durų diena

Pirmakursi!

Ar žinai, kad nuo kitų mokslo metų 60 kreditų gali skirti gretutinei specialybei? Dabar metas rinktis!

Pasirink Skandinavistiką – nerk į nuostabų danų, norvegų, švedų ar suomių kalbų ir kultūrų pasaulį! Pasieksi studijuojamos kalbos B1 lygį ir galėsi laisvai ja bendrauti, galėsi pasirinkti įvairius skandinavistikos studijų dalykus.

Susidomėjai?

Ateik į Skandinavistikos gretutinės specialybės atvirų durų dieną vasario 14 ., antradienį, 16.00-17.00 Universiteto g. 5, Sarbievijaus kiemas, Skandinavistikos centas, 3 aukštas, biblioteka.

Užsiregistruoti į gretutines studijas galima iki vasario 20 d. Motyvacinis pokalbis vyks vasario 22 d., trečiadienį, 14 val. Skandinavistikos centro 4 a.

Plačiau apie studijas: http://www.flf.vu.lt/struktura/katedros/skandinavistikos-centras/1543-gretutines-studijos

VU Skandinavistikos centras