Skandinavų literatūra ir skandinavistai Vilniaus knygų mugėje 2017

Su džiaugsmu kviečiame į Vilniaus knygų mugės renginius, kuriuose bus pristatoma skandinavų literatūra, dalyvaus skandinavų autoriai ir mūsų centro dėstytojai:

Vasario 23 d.
KETVIRTADIENIS

12h
Vaiko lūkesčių biblioteka: Švedijos vaikų bibliotekos modelis. Dalyvauja I. Mitunevičiūtė, H. Gomér, V. Pukėnaitė (LNMMB)
Konferencijų salė 5.3

Vasario 24d.
PENKTADIENIS

11h
„Lietuvių kalbos ideologija: norminimo idėjų ir galios istorija“ (sudarė L. Vaicekauskienė ir N. Šepetys). Dalyvauja sudarytojai, E. Parulskis, R. Savukynas, R. Valatka (Naujasis Židinys-Aidai)
Konferencijų salė 5.2

18h Islandų rašytojo Sjóno romano „Iš didžuvės nasrų“ pristatymas. Dalyvauja autorius, R. Baranauskienė, R. Rastauskas, I. Steponavičiūtė (Apostrofa, Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje)
Konferencijų salė 5.3

Vasario 25d.
ŠEŠTADIENIS

13h
Pokalbis „Iš Reikjaviko į Druskininkus: Lietuva Islandijos „ambasadoriaus“ akimis“. Susitikimas su knygos „Ambasadorius“autoriumi Bragiu Ólafssonu. Dalyvauja autorius, K. Platelis, J. Abraitytė (Kitos knygos) Konferencijų salė 5.2

15-18h
„Tato ir Pato“ dirbtuvėlės su Aino Havukainen ir Samiu Toivonenu Kūrybinė studija
4 salė

18h
Diskusijų klubas: „Saviraiškos laisvė ir neapykantos kalba“. Dalyvauja R. Raudas, Sjónas. Moderuoja A. Gelūnas Forumas-LRT studija