2018-12-10

Vokiečių filologijos katedros docentė dr. Eglė Kontutytė yra stažuotojos, Vilniaus Taikos progimnazijos vokiečių kalbos mokytojos Redos Giedrikaitės, stažuotės programos vadovė. Projekto „Tęsk“ tikslas – padėti pradedančiajam mokytojui tobulinti pedagogines ir dalykines kompetencijas. Projektą įgyvendina Ugdymo plėtotės centras kartu su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis. Vilniaus universitete šio projekto partneris yra Filosofijos fakulteto Ugdymo mokslų institutas. Projektas finansuojamas iš 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ priemonės „Mokytojų ir kitų švietimo sistemos darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas“. Projekto trukmė: 2018-10-15–2019-06-30. Projekto Nr.: 09.2.1-ESFA-V-727.

foto 3