Darbuotojai

Studijuojantiems

Visuomeninė veikla

Gretutinės studijos

Kitų krypčių studentams, kurių programoje numatyta galimybė 60 kr. skirti kitos krypties studijoms, siūlome šias gretutinių studijų programas:

• Vokiečių kalba ir kultūra
  • Vokiečių filologija

VOKIEČIŲ KALBA IR KULTŪRA

Ši programa siūloma visiems besidomintiems vokiečių kalba ir kultūra: ir tiems, kurie vokiečių kalbos dar nesimokė, ir tiems, kurie yra įgiję jos pagrindus (A2-B1). Grupės sudaromos pagal kalbos mokėjimo lygį.

Programos absolventai:

• išsiugdys vokiečių kalbos komunikacinius gebėjimus (C1-C2),
  • susipažins su vokiškai kalbančių šalių kultūra, supras jos savitumus,
  • išmoks analizuoti bei vertinti vokiečių kalbos ir literatūros reiškinius,
  • taip pat išmoks kritiškai mąstyti, savarankiškai mokytis, bendrauti ir bendradarbiauti daugiakultūrėje aplinkoje.

Peržiūrėti studijų planą>>

VOKIEČIŲ FILOLOGIJA

Šią programą labiau rekomenduojama rinktis filologams, kurie mokėsi vokiečių kalbos mokykloje ir domisi ne tik vokiečių kalba, bet ir įvairiais teoriniais kalbotyros ir literatūros aspektais. Tačiau priimami ir kitų krypčių studentai, besidomintys vokiečių kalba, kalbotyra ir literatūra.

Programos absolventai:

• įgis tvirtus kalbotyros ir literatūros mokslo pagrindus,
  • išsiugdys vokiečių kalbos komunikacinius gebėjimus (C1-C2), vokiškai kalbančių šalių kultūros supratimą,
  • išmoks analizuoti bei vertinti vokiečių kalbos ir literatūros reiškinius platesniame kalbotyros ir literatūros kontekste,

Peržiūrėti studijų planą>>

2012-2013 m.m. studentų atsiliepimai apie gretutines studijas>>

Informacija apie kitas VU siūlomas gretutines studijas

Registruotis į gretutines studijas galima VU Studijų informacinėje sistemoje nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d.

GM Poster RGB