Norvegų rašytojas Bjørn Sortland Vilniaus knygų mugėje

minute tiesos virselisŠiais metais Vilniaus knygų mugėje viešės norvegų rašytojas Bjørn Sortland. Autorius atvyksta į mugę Modernaus meno centro kvietimu, kuris yra išleidęs dvi jo knygas – „Minutė tiesos“ ir „Ką mena širdis“. Vasario 27 d., šeštadienį, 16 val. Salėje 5.3 susitikimo su autoriumi metu bus pristatytas romanas „Minutė tiesos. Istorija apie meilę, kelionę ir meną“. Beveik visuose jo kūriniuose vienas iš svarbiausių veikėjų yra menas. Jautriai spręsdamas aktualius jaunimui klausimus autorius įpina į romaną kultūros ir meno istorijos faktus, praturtidamas tekstą papildomais sluoksniais. Sortlando knygas žanriškai ne taip lengva apibrėžti. Jos skirtos tiek jaunimui, tiek vyresnio amžiaus skaitytojui. Fikcija tampa būdu perteikti skaitytojui žinias ir meilę menui. Knygos pristatyme taip pat dalyvaus vaikų literatūros tyrinėtojas Kęstutis Urba, menotyrininkė Aistė Paulina Virbickaitė bei knygos vertėja A. Ločerytė-Dale.