Darbuotojai

Studijuojantiems

Visuomeninė veikla

Kontaktai

Dr. Margit Breckle pranešimas "Internationale Unternehmenskommunikation: Sprachlich-kommunikative und studienrelevante Aspekte am Beispiel finnisch-deutscher Kontakte"

2022-03-03

Š. m. kovo 9 d., 13 val., vyks nuotolinis dr. Margir Breckle (Suomija) pranešimas tema "Internationale Unternehmenskommunikation: Sprachlich-kommunikative und studienrelevante Aspekte am Beispiel finnisch-deutscher Kontakte". Pranešimą organizuoja VU Vokiečių filologijos katedra ir GfdS (Gesellschaft für deutsche Sprache e. V.) padalinys Lietuvoje. Maloniai kviečiame dalyvauti!