Sidebar

kalbotyra.pngVU mokslo žurnalo Kalbotyra atsakingosiomis redaktorėmis patvirtintos doc. dr. Jolanta Šinkūnienė (ARKSI) ir doc. dr. Vaiva Žeimantienė (BKKI), atsakingoji sekretorė – doc. dr. Justina Daunorienė (BKKI). Taip pat buvo atnaujinta ir redakcinė kolegija, kurią sudaro 14 narių, 4 iš Lietuvos ir 10 iš užsienio. 

Tarptautinis atvirosios prieigos žurnalas Kalbotyra skirtas įvairių kalbų aspektų (taip pat ir tarpkalbinių) sinchroniniams ir diachroniniams tyrimams. Jame spausdinami mokslo straipsniai, knygų recenzijos, pranešimai apie konferencijas. Gali būti spausdinama ir konferencijų medžiaga. Kaip informavo VU leidykla, 2023 m. pavasarį Kalbotyrai, kaip ir daugumai Vilniaus universiteto (VU) leidžiamų mokslo žurnalų, DOAJ duomenų bazėje suteiktas aukščiausio atvirumo įvertinimas – „DOAJ Seal“. 

Šiuo metu priimami straipsniai 76 (2023) Kalbotyros numeriui. 

Lietuvos ir užsienio mokslininkus kviečiame teikti straipsnius

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos