Svarbiausias tinklo tikslas – mokslinė veikla ir studijų kokybės skatinimas. Šioje srityje pasigirti galime daug kuo. Dirbame Lietuvai ir siekiame, kad mūsų studentai taptų pilietiškos, kūrybiškai mąstančios asmenybės, kursiančios Lietuvos gerovę.

Fakultetas yra atviras visuomenei ir socialiai atsakingas. Todėl sukūrėme atvirą ir tvirtą savanoriškų veiklų tinklą, padedantį įsitraukti į savanorišką praktinę veiklą visiems motyvuotiems ir kūrybingiems žmonėms. Tikime, kad tai bus jų sėkmingos karjeros pradžia.

Svarbi tinklo dalis – Filologų karjeros taryba, siekianti atstovauti humanitarams viešojoje erdvėje. Taryba veikia, kai reikalingas svarus ir autoritetingas žodis, skleisti gerąją patirtį bendradarbiaujant su verslu. Kad tai gali būti naudinga ir mums, ir mūsų partneriams patvirtina ir mūsų alumnų sėkmės istorijos.

Visai netrukus ims veikti ir projektui skirtas tinklalapis, kurio erdvėse bus sutelkta visa tinklo informacija. Kol kas projekto namais tapo socialinis tinklas facebook (https://www.facebook.com/karjera.flf.vu). Be to, gegužės pradžioje numatomas išsamus viso socialinį atsakingumą skatinančio projekto pristatymas.

Filologai, įkalbinkime sėkmę drauge!

filologijos karjeros tinklas