Kviečiame į Granados universiteto (Ispanija) profesoriaus dr. Ángel Felices Lago ir profesorėsdr. Ángela Alameda Hernández seminarus ir paskaitą birželio 1 d., Kanados (A7) aud. Paskaita ir seminarai vyks anglų kalba.

11:00 – 12:15

Seminaras: Presenting the ALLEGRO PROJECT: a multi-modal system fortheanalysis and fusion of information posted on social networks.

Pirmoji dalis: The schemes in the DIAPASON platform: Examples of thedescription and representation of some social problems.

Antroji dalis: Design and compilation of a corpus of microtexts fortheautomatic detection of physical-safety problems on the social medianetworks

15:00 – 16:15

Paskaita: The importance of dealing with cultural differences for doing business and/or travelling around: Some examples from SpanishandEnglish-Speaking countries.

Prof. dr. Ángel Felices Lago Granados universitete dirba nuo 1984 m. Dėstomi dalykai – anglų ir ispanų verslo ir turizmo kalba. Moksliniai interesai apima leksikologiją, diskurso analizę, skaitmeninį natūralios kalbos apdorojimą ir jo pritaikymą dalykinės kalbos mokymui. Profesorius vienas ir su bendraautoriais yra išleidęs 10 knygų ir daugiau nei 90 mokslinių straipsnių ir recenzijų, yra skaitęs paskaitas keturiuose kontinentuose, dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose mokslo projektuose.

Prof. dr. Ángela Alameda Hernández dirba Anglistikos katedroje Granados universitete. Dėstomi dalykai - anglų kaip užsienio kalba, tekstų tipologija, įvadas į kompiuterinę lingvistiką. Moksliniai interesai apima diskurso analizę, žiniasklaidos diskursą, skaitmeninius natūralios kalbos apdorojimo būdus. Profesorė vykdo įvairius mokslinius projektus, publikuoja knygas ir mokslinius straipsnius savo mokslinių interesų srities tematika.

Kviečiame visus susidomėjusius prisijungti!