Mielieji,

Viena gražiausių ir mieliausių metų švenčių šv. Kalėdos suvienija tikintįjį ir laisvamanį, vargšą ir pertekliuje esantį, klajūną ir namuose likusįjį, seną ir jauną, tėvą ir vaiką – todėl jau pati šventė yra tikrų tikriausias kalėdinis stebuklas.

Kad ir kiek daug prasmių mums teiktų Kalėdos, vis dėlto daugeliui iš mūsų pirmiausia tai Atpirkėjo atėjimas, susitaikymas su savimi ir artimu savo, sielos ramybė... Dar didesnis stebuklas būtų, jei šios prasmės širdyje liktų visus metus. Būtent to visiems Jums ir linkime  šv. Kalėdų proga.

VU Filologijos fakultetas

kaledos