A. J. Greimo centras kasmet organizuoja vasaros akademinių studijų savaitę „Baltos lankos“, kur galima išgirsti pranešimų įvairiomis temomis: apie filosofiją, literatūrą, kultūrą, aktualijas. Keturias dienas liepos pradžioje tyrėjai skaitys paskaitas pritrūkę laiko auditorijoje, renginio dalyviai diskusijas tęsia miesto erdvėse bei tradicija tapusioje iškyloje ant Liškiavos piliakalnio.

Kaip visuomet dalyvių lauksime Druskininkuose, pranešimų klausysimės liepos 6-9 dienomis. Be pranešimų ir diskusijų dar planuojama bendra išvyka į Liškiavą.

Registracijos mokestis: €20 (studentams: €15)

Registracija >

Facebook renginys >