Vasario 28 d. įvyko VU Filologijos fakulteto Tarybos posėdis. Jo metu Fakulteto dekanas doc. dr. Antanas Smetona pristatė metinę 2014 m. Fakulteto veiklos ir finansinę ataskaitą. Su ataskaita galima susipažinti čia.

Tarybos posėdyje taip pat dalyvavo net trys VU prorektoriai: mokslo reikalų prorektorius prof. habil. dr. Eugenijus Butkus, administracijos reikalų prorektorius dr. Aleksas Pikturna ir akademinių reikalų prorektorius doc. dr. Kęstutis Dubnikas, pasveikinę Filologijos fakulteto bendruomenę su palankiais veiklos rezultatais.