38/39 numerio turinys:

• Jacques Derrida „Chora“
  • Arūnas Sverdiolas „ Aš mačiau Derrida“
  • Jacques Derrida „O draugai mano, nėra draugų“
  • Saulius Žukas „Jacques’o Derrida laiškai A. J. Greimo centrui“Mintautas Gutauskas „Dialogo, teksto ir prasmės tapatybės klausimai Gadamerio ir Derrida pokalbyje“
  • Virginijus Gustas „Fenomenologijos prielaidų kritika: Jacques’o Derrida argumentai “
  • Tadas Zaronskis „Mirties egzistencialinės analitikos aporijos“
  • Arūnas Sverdiolas „Du demiurgai “
  • Justinas Šuliokas „Tas pavojingas tikrovės pakaitalas. Įrašo prievarta F. F. Coppolos filme
  • „Pokalbis“ ir M. Antonioni’o „Blow-up“ “
  • Danutė Bacevičiūtė „Atsakomybės „infliacija“ “
  • Ivan Darrault-Harris „Freudas ir Michelangelo „Mozė“. Trumpalaikė semiotikos pagunda, generatyvinis estetinio malonumo takas“
  • Gérard Genette „Tikėtinumas ir motyvacija“Maksim Ivanov „Žmogus, laikas ir įvykis Šarūno Barto filme „Koridorius“ “

baltos lankos