Fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad rinkimai (2019-02-05/07) į laisvą Filologijos fakulteto Tarybos vietą neįvyko dėl nesusirinkusio kvorumo.

Balsavo: 73 rinkėjai iš 194.

Kvorumas: rinkimai laikomi neįvykusiais (Remiantis KAP Tarybų narių aprašo 19 p.: „Padalinio tarybos narių rinkimai laikomi įvykusiais, jeigu juose dalyvavo ne mažiau kaip du trečdaliai padalinio rinkėjų“.)

• Galiojančių biuletenių skaičius: 70
  • Negaliojančių biuletenių skaičius: 3

• Balsų UŽ prof. I. Smetonienės kandidatūrą skaičius: 44
  • Balsų PRIEŠ prof. I. Smetonienės kandidatūrą skaičius: 26

Išvados (remiantis KAP Tarybų narių aprašo 25 p.: „Neįvykus Padalinio tarybos narių rinkimams, ne vėliau kaip po septynių kalendorinių dienų organizuojamas pakartotinis balsavimas. Pakartotinio balsavimo atveju negalimas išankstinis balsavimas. (...) Per pakartotinį balsavimą laimėjusiais ... laikomi kandidatai, už kuriuos balsavo daugiausia ir ne mažiau kaip ketvirtadalis rinkimuose dalyvavusių rinkėjų“) – skelbiamas pakartotinis balsavimas.

Rinkimai į laisvą Filologijos fakulteto Tarybos vietą (TKI atstovo-profesoriaus) vyks:

2019 m. vasario 14 d. (ketvirtadienis) 105A aud. 9–15 val.

Į laisvą Filologijos fakulteto Tarybos nario vietą iškelta TKI prof. Irenos Smetonienės kandidatūra.

Filologijos fakulteto rinkimų komisija