Šio projekto metu buvo siekiama į skirtingas kalbas išversti kalbinį vadovą – knygelę Pocket Slovene. Slovėnų kalbos Vilniaus universitete besimokantys studentai  išvertė šį vadovą į lietuvių kalbą ir pavadino „Slovėnų kalba kišenėje“. Projektui vadovavo slovėnų kalbos dėstytoja universitete Lara Pižent.

Tai yra pirmas tokio masto projektas, kurio metu su slovėnų kalba supažindinami skirtingomis kalbomis kalbantieji. Taip tikimasi plėtoti slovėnų kalbos vartojimą, gilinti ir plėtoti pažintį su jos kultūra. Projekto metu buvo surengtos ir teksto vertimo dirbtuvės studentams, kurioms vadovavo dėstytoja Lara Pižent ir lektorius iš Ukrainos Vladislavas Žurba.

slovenu1slovenu2