Filologijos fakulteto Užsienio kalbų instituto lektorė Birutė Palovienė savo studentams seminarus veda ne tik Vilniaus universitete, bet ir už jo ribų.  Gruodį Komunikacijos fakulteto Kūrybos komunikacijos programos pirmakursiams dalykinės anglų kalbos seminaras vyko JAV ambasados Vilniuje Informacijos centre.

Studentams buvo pristatyti centre esantys periodikos rinkiniai, knygų kolekcijos, rodomi filmai, reprezentuojantys JAV, suteikta puiki proga nuoširdžai pabendrauti su JAV diplomatu jo gimtąja kalba, išsiaiškinti rūpimus dalykus, pasidalyti mintimis apie studijas, kultūros aktualijas.

JAV diplomatas Haber Joshua papasakojo apie amerikietišką kultūrą, jos įtaką verslui, žiniasklaidai ir visuomenei plačiąja prasme. Jo nuomone, amerikietiškas futbolas yra ne tik sportas, bet ir svarbi JAV kultūros sampratos dalis. Didžiajai daliai studentų buvo naujiena susipažinti ne tik su šios sporto šakos ištakomis, bet ir mūsų tautiečiu Tautvydu Kieru, pirmuoju lietuviu, žaidusiu stipriausioje pasaulyje amerikietiško futbolo (NFL) lygoje.

Ambasadoje dalykinės anglų kalbos lektorė B. Palovienė pristatė studentams didžiuosius amerikietiškus žodynus. Pasak lektorės, jų leksinės medžiagos apimtis, svoris ir dydis padarė didelį įspūdį studentams, šiais laikais besinaudojantiems tik internetiniais žodynais.

69DBE7DA C591 45F3 8778 21CA77A62D3A