Anglistikos, romanistikos ir klasikinių studijų institutas (ARKSI) kviečia į seminarų ciklą “Humanitarinių mokslų kokybė ir poveikis“. Į seminarus kviečiami doktorantai, tyrėjai, dėstytojai, administracijos darbuotojai – visi, besidomintys mokslo kokybės, finansavimo, sklaidos klausimais.

Pavasarinio seminarų ciklo temos ir pranešėjai:

Vasario mėn. 26 d. 15:00 val. 121 aud.

Interdisciplininiai tyrimai ir mokslo grupių kūrimas
doc. dr. Eglė Kačkutė, doc. dr. Nijolė Juchnevičienė (filologija), doc. dr. Violeta Gevorgianienė (socialinis darbas), jaun. asist. Rūta Morkūnienė (medicina)

Kovo mėn. 26 d. 17:00 val. Kanados studijų aud. (A7 aud.)

Duobės ir dilemos jaunojo mokslininko kelyje. Kaip jų išvengti?
doc. dr. Vilius Bartninkas

Balandžio mėn. 29 d. 15:00 val. A9 aud.

Kas yra mokslo kultūra ir kodėl ji svarbi? Europinės iniciatyvos ir patirtys
prof. dr. Jolanta Šinkūnienė

Gegužės mėn. 29 d. 17:00 val. Azerbaidžano aud. (107 aud.)

Gintaro kelias 2.0: sėkmingas VU bendradarbiavimas su Italijos universitetais, organizacijomis ir įmonėmis
doc. dr. Diego Ardoino

Pasižymėkite šias datas savo kalendoriuje! Daugiau informacijos artėjant seminarams!

NB! Seminare dalyvaujantiems doktorantams gali būti įskaityti bendrųjų gebėjimų kreditai (daugiau informacijos Gabija Strumylaitė, tel. +370 5 268 7094).