Kviečiame užsienio kalbų ir gimtosios kalbos mokytojus, dėstytojus, lektorius į tarptautinio edukacinio projekto „TestU Online - free portal of tests for education“ svetainės pristatymą birželio 15d., 15 val. VU Filologijos fakulteto V2 auditorijoje.

Seminare bus pristatyta nemokama daugiakalbė internetinė e. mokymo platforma, kurioje galima greitai ir lengvai kurti įvairias užduotis kalbos mokymui, testus, pratimus ir pan. Svetainė suteikia galimybę kurti gramatikos, leksikos, tekstų užduotis, įtraukti garso ir vaizdo medžiagą, tikrinti savo žinias įvairiose kalbos (kalbų) srityse.

Seminaro programa

15.00- 15.30 – daugiakalbės interneto svetainės TestU Online pristatymas (dr. Ingrida Kisieliūtė)

15.30-15.45 – praktinis darbas su interneto svetaineTestU Online (dr. Ingrida Kisieliūtė)

15.45-16.00 – klausimai ir atsakymai (su prizais) (dr. Jelena Konickaja)

16.00-16.30 – diskusija prie kavos puodelio (dr. Jelena Konickaja, dr. Ingrida Kisieliūtė).

Svetainės sukūrimo projektas “TestU Online - free portal of tests for education“ Nr. 2020-1-SK01-KA226-SCH-094341 finansuojamas pagal Erasmus+ programą.

Projekto dalyviai: Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas, bit Schulungscenter GmbH centras (Gracas, Austrija), Adomo Mickevičiaus universitetas (Poznanė, Lenkija), Leipcigo universitetas (Vokietija).

Projekto organizatorius – tarptautinė jaunimo nevyriausybinė organizacija E@I (Slovakija).

Projekto vadovė – doc. dr. Jelena Konickaja

Susitikimo dalyviai bus išduoti sertifikatai, patvirtinantys dalyvavimą seminare.

Registracija į seminarą:https://forms.office.com/e/jTj7U5D75k

Picture_1_copy.png Picture_2_copy.png