Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tarybos 2023 m. balandžio 28 d. posėdžio darbotvarkė (projektas)

Posėdis vyks Jono Balkevičiaus (84) aud., pradžia – 11 val. Posėdžio trukmė – 90 min.

1. Posėdžio darbotvarkės tvirtinimas, praėjusio posėdžio protokolo tvirtinimas, artimiausių posėdžių klausimai (prof. Jurgis Pakerys, 10 min.).
  2. Informacija apie darbų tęstinumą (dekanė prof. Inesa Šeškauskienė, prodekanė doc. Diana Šileikaitė-Kaishauri, 20 min.)
  3. Filologijos fakulteto dekano (-ės) rinkimai (Rinkimų komisijos pirmininkė dr. Violeta Katinienė, 30 min).
  4. Minimalūs grupių dydžiai ir koeficientai (BA) (tęsinys, prodekanė doc. dr. Diana Šileikaitė-Kaishauri, 20 min.).
  5. Klasikinių studijų SPK sudėties atnaujinimas (prodekanė doc. dr. Diana Šileikaitė-Kaishauri, 5 min.).