Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tarybos 2023 m. gegužės 26 d. posėdžio darbotvarkė (projektas)

Posėdis vyks Jono Balkevičiaus (84) aud., pradžia – 11 val. Posėdžio trukmė – 90 min.

1. Posėdžio darbotvarkės tvirtinimas, praėjusio posėdžio protokolo tvirtinimas (prof. dr. Jurgis Pakerys, 5 min.).
  2. Minimalūs grupių dydžiai ir koeficientai (tęsinys, prodekanė doc. dr. Diana Šileikaitė-Kaishauri, 20 min.).
  3. Dėl monografijos sampratos (tęsinys, asist. dr. Eglė Gudavičienė, 15 min.).
  4. Dėl Filologijos fakulteto prodekanės kandidatūros teikimo ir tvirtinimo (prof. dr. Mindaugas Kvietkauskas, 10 min.).
  5. Etikos komisijos sudėties atnaujinimas (prof. dr. Inesa Šeškauskienė, prof. dr. Jurgis Pakerys, 5 min.).
  6. Fakulteto 2023 m. pirmųjų keturių mėn. biudžeto apžvalga (dekanė prof. dr. Inesa Šeškauskienė, 20 min.).
  7. Pataisytos Atleidimo nuo pedagoginio darbo tvarkos tvirtinimas (dekanė prof. dr. Inesa Šeškauskienė, 15 min.).
  8. Atnaujintos Anglų filologijos ir Anglistikos SPK sudėties tvirtinimas (prodekanė doc. dr. Diana Šileikaitė-Kaishauri, 5 min.).
  9. Dėl UAB "Reiz Tech" stipendijos, skiriamos vienam ar vienai Vokiečių kalbą ar filologiją studijuojančiam studentui ar studentei, nuostatų patvirtinimo (prodekanė doc. dr. Diana Šileikaitė-Kaishauri, 5 min.).
  10. Dėl Artmedica stipendijos nuostatų tvirtinimo (prodekanė doc. dr. Diana Šileikaitė-Kaishauri, 5 min.).