Kovo 29 d. nuo 11 val. J. Balkevičiaus auditorijoje planuojamas Tarybos posėdis.

Numatoma tokia darbotvarkė:

UAB „Teleperformance LT“  stipendijos įteikimas (dalyvauja įmonės atstovai)

1. Posėdžio darbotvarkės tvirtinimas ir praėjusio posėdžio protokolo tvirtinimas (prof. dr. Jurgis Pakerys, 5 min.)
  2. Dėl UAB „Teleperformance LT“ stipendijos skyrimo (doc. dr. Giedrius Tamaševičius, 5 min.).
  3. Fakulteto veiklos metinės ataskaitos svarstymas, tvirtinimas ir išvados teikimas Rektoriui dėl Fakulteto veiklos plano įgyvendinimo (dekanas prof. dr. Mindaugas Kvietkauskas, studijų prodekanė doc. dr. Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, institutų direktorės, 30 min.)
  4. 2023 m. Fakulteto pajamų ir išlaidų metinės sąmatos įvykdymo ataskaitos svarstymas ir tvirtinimas (prof. dr. Mindaugas Kvietkauskas, 10 min.)
  5. Fakulteto metinio (2024 m.) plano svarstymas ir tvirtinimas (dekanas prof. dr. Mindaugas Kvietkauskas, 20 min.)
  6. Esminiai Lenkų filologijos programos keitimai (studijų prodekanė doc. dr. Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, 15 min.)
  7. Individualiųjų studijų dalykai (doc. dr. Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, 10 min.).
  8. Tolesnio Tarybos darbo plano svarstymas ir tvirtinimas (prof. dr. Jurgis Pakerys, 10 min.)
  9. Naujos gretutinių studijų programos (Vertimas) tvirtinimas (prof. dr. Jonė Grigaliūnienė, 10 min.)