2021 / 2022 m. m. pavasario semestro perlaikymai vyks rugsėjo 2 – 16 d.

Perlaikymų informacija BA studentams >

Perlaikymų informacija MA studentams >

BUS dalyko Biblija Vakarų pasaulio literatūroje perlaikymas vyks rugsėjo 8 d. 16:30 val. MS Teams.

BUS dalyko Vaikų literatūros klasika perlaikymas vyks rugsėjo 8 d. 10 val. MS Teams.

BUS dalyko Baltų kultūra per kalbos prizmę perlaikymas vyks rugsėjo 8 d. 17 val. VMA.

BUS dalyko Lietuvių literatūra ir sąmoningumo istorija perlaikymas vyks rugsėjo 8 d. 17 val. MS Teams.

BUS dalyko Vilnius XIX-XX a. kultūrų sankryžoje perlaikymas vyks rugsėjo 8 d. 15 val. MS Teams.

BUS dalyko Kalbų įvairovė ir kalbos mokslas perlaikymas vyks rugsėjo 8 d. 15 val. MS Teams.

Jei sąraše nerandate dalyko perlaikymo laiko, susisiekite su dėstytoju tiesiogiai bei nuolat sekite informaciją Fakulteto tinklalapyje. Perlaikymų informacija nuolat pildoma dėstytojams paskelbus perlaikymų datas.

Jei turite klausimų, kreipkitės el. paštu