Šių metų liepos 26–31 dienomis vyks septynioliktoji Salų kalbotyros vasaros mokykla ir konferencija Academia Grammaticorum Salensis Septima Decima. Mokykla rengiama pagal ES struktūrinių fondų finansuojamą projektą „BALTŲ KALBŲ VEIKSMAŽODIS: GRAMEMOS, KATEGORIJOS, DOMENAI“ (09.3.3-LMT-K-712-01-0071). Iš šio projekto bus padengtos visos dalyvavimo išlaidos.

Kviestiniai dėstytojai – prof. Jurgis Škilteris (Ryga), prof. Jekaterina Rakhilina (Maskva, nuotolinės paskaitos), prof. Vladimir Plungian (Maskva, nuotolinės paskaitos), prof. Eitan Grossman (Jeruzalė, nuotolinės paskaitos).

Atsižvelgiant į riziką, kylančią dėl COVID-19, į Salas kviečiami dalyviai iš Baltijos šalių, arba dalyviai iš kitų užsienio šalių, kurie prieš renginį dvi savaites izoliavosi Lietuvoje. Kviečiame dalyvauti studentus, doktorantus, dėstytojus ir mokslininkus.

Registruotis kviečiame visus – ir norinčius dalyvauti mokykloje (su pranešimais ar be jų) Salose gyvai, ir norinčius klausytis paskaitų arba skaityti pranešimus nuotoliniu būdu.

Registracijos anketas prašom užpildyti iki liepos 1 d. šiuo adresu >

Pranešimų santraukas siųskite iki liepos 10 d. adresu

Jei Lietuvoje karantino sąlygos būtų sugriežtintos ir renginių organizavimo rizika išaugtų, rengėjai pasilieka teisę mokyklą atšaukti.

Asociacija Academia Salensis mokyklos metu Salose organizuos ir Salų muzikos festivalį.

Daugiau informacijos paskelbsime vėliau.