Kodėl turėtumėte tai daryti? Nes:

• niekas kitas geriau nei studentas negali įvardinti ko jam labiausiai trūko studijuojant dalyką ir kas žavėjo ir skatino gilintis.
  • studentų atsiliepimai pateikiami dalyką dėsčiusiam dėstytojui, atsiliepimai apie studijų programos dalykus – studijų programos komiteto pirmininkui, atsiliepimai apie viso padalinio dalykus – padalinio vadovybei. Pagrįstas studentų atsiliepimų skaičius sudaro galimybes tobulinti dalyko dėstymą bei studijų programą!
  • studijų kokybė gali būti užtikrinama tik bendromis studentų, dėstytojų ir administracijos pastangomis.
  • ... ir begalės kitų priežasčių!

Nerimaujate dėl anonimiškumo? Neverta! Jokiais atvejais studento pateikta nuomonė nėra susiejama su vardu, pavarde ar kita informacija apie studentą.

Iš anksto dėkojame už skirtą laiką!

Su geriausiais linkėjimais,

VU Studijų direkcija (, tel. nr. 2687196)

Skelbimas apie apklausas