Ši parama teikiama akademinių skolų neturintiems studentams, kurie aukštajai mokyklai pateikia Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo (Žin. 2011, Nr. 163-7756) 50 straipsnio 1 dalyje nurodytą pažymėjimą.

Prašymą ir pažymėjimą apie atliktą karo tarnybą prašome pateikti Studijų direkcijai (Saulėtekio al. 9, I rūmai, 109A kab.) iki š. m. spalio 15 d.

Kontaktinis asmuo: Studijų direkcijos Studijų planavimo ir koordinavimo skyriaus vedėja Rasa Matonienė, tel. 8 5 219 3233, el. p.