Skelbiame VU Filologijos fakultete 2020 / 2021 m. m. rudens semestre BA ir MA studentams siūlomų atvirų studijų dalykų sąrašą. Šiuos dalykus galima rinktis pagal individualųjį studijų planą vietoje studijų programoje numatytų pasirenkamųjų dalykų.

Norėdami pasirinkti kurį nors atvirą dalyką, turite:

1. Gauti norimo studijuoti dalyko dėstytojo(s) sutikimą el. paštu (visais atvejais).

2. Gauti ir savo Studijų programos komiteto (SPK) pirmininko (-ės) sutikimą tik šiais atvejais:

• a. jei renkatės daugiau nei du dalykus iš šio sąrašo arba
  • b. jei jūsų studijų programa yra dviguba, apimanti dviejų kalbų ir kultūrų studijas (Anglų ir kita užsienio kalba, Klasikinė filologija, Lietuvių filologija ir užsienio kalba, Skandinavistika (suomių ir švedų), Vertimas).

3. Užpildyti prašymą dėl individualaus studijų plano per IS VU (skiltyje ePrašymai). Prašyme nurodyti šiuos duomenis: Dalyko pavadinimas, dalyko dėstytojo vardas pavardė, studijų programa, su kuria dalykas bus klausomas, bei tos studijų programos semestras, kuriame pasirenkamas dalykas yra dėstomas – visa informacija pateikiama šioje atvirų dalykų lentelėje. SVARBU: prie prašymo būtina prisegti dėstytojo sutikimą (priedus galima prisegti tik .pdf formatu).

4. Prašymus galima pildyti nuo birželio 8 iki 15 dienos ir per pirmas dvi naujo semestro savaites.

5. Prasidėjus naujam semestrui, patikrinkite, ar jūsų pasirinktas dalyko tvarkaraštis yra suderinamas su Jūsų pagrindinių studijų programos tvarkaraščiu, ir jeigu norėsite koreguoti birželį sudarytą planą arba sudaryti naują, atvykite į Filologijos fakulteto dekanato studijų skyrių (II aukštas) per pirmas dvi naujo semestro savaites arba susisiekite el. paštu.

2020 / 2021 m. m. rudens semestro atvirų dalykų sąrašas >