Skelbiame VU Filologijos fakultete 2019 / 2020 m. m. pavasario semestre BA ir MA studentams siūlomų atvirų studijų dalykų sąrašą. Šiuos dalykus galima rinktis pagal individualųjį studijų planą vietoj studijų programoje numatytų pasirenkamųjų dalykų.

Norėdami pasirinkti kurį nors atvirą dalyką, turite:

1. Užpildyti prašymą dėl individualaus studijų plano ir gauti dalyko dėstytojo(s) parašą arba sutikimą el. paštu (visais atvejais).

2. Gauti savo Studijų programos komiteto (SPK) pirmininko (-ės) parašą tik šiais atvejais:

2.1. jei renkatės daugiau nei du dalykus iš šio sąrašo arba

2.2. jei jūsų studijų programa yra dviguba, apimanti dviejų kalbų ir kultūrų studijas (Anglų ir kita užsienio kalba, Klasikinė filologija, Lietuvių filologija ir užsienio kalba, Skandinavistika (suomių ir švedų), Vertimas).

3. Pristatyti užpildytą individualaus studijų plano prašymą į Filologijos fakulteto dekanato studijų skyrių (II aukštas) iki gruodžio 16 d. (imtinai).

Daugiau informacijos >