Galima stažuočių trukmė – 6–12 mėnesių. Praktikantai per metus gali gauti iki 30 tūkst. dolerių stipendiją.

Svarbiausi praktikantų atrankos kriterijai yra kandidatų motyvacija ir aiški ateities vizija, atitikimas fondo misijai, akademiniai ir profesiniai pasiekimai, taip pat anglų kalbos žinios. Visi BAFF programų dalyviai, pasibaigus programai, privalo ne mažiau kaip dvejiems metams grįžti į tėvynę.

BAFF veikia Baltijos šalyse nuo 2010 metų rudens. Fondo misija yra stiprinti Jungtinių Valstijų ir Estijos, Latvijos ir Lietuvos, santykius per švietimo ir mainų programas, sutelkti dėmesį į ekonomikos augimą ir demokratinių procesų plėtrą.

Daugiau informacijos BAFF interneto svetainėje.