Sidebar

Šį semestrą prof. dr. Axel Holvoet ir dr. Vladimir Panov vėl kviečia visus susidomėjusius į kalbotyros doktorantų seminarus.

Rėminė šio semestro tema – Kalbinis ženklas ir kalbinis reikšmės. Bus skaitomi ir aptariami lingvistams, kalbos filosofams, semiotikams ir kitiems aktualūs ir svarbūs tekstai. Seminaruose bus tiek skaitomi dalyvių pranešimai, tiek vystomos diskusijos perskaitytų tekstų pagrindu. Taip pat numatomi pranešimai techniniais klausimais, pavyzdžiui, apie bibliografijos valdymo programas, LaTeX, įvairius straipsnių publikavimo proceso aspektus ir pan.

Susitikimai vyks gyvai, penktadieniais nuo 13.00 val. A7 aud. Tačiau galima prisijungti ir nuotoliniu būdu per Teams grupę >

Kitas seminaras bus skirtas de Saussure, kurį ir lingvistams, ir semiotikams galima laikyti atskaitos tašku. Kviečiame (dar kartą) perskaityti čia prisegtus fragmentus iš Cours de linguistique générale angliškame vertime (pastaba: yra ir lietuviškas). Tekstai įkelti ir į Teams grupę. 

Iki pasimatymo penktadienį, rugsėjo 17 d., 13.00 val.!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos