Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Doktorantūros komiteto 2019 m. spalio 25 d. posėdžio darbotvarkė (projektas). Posėdis vyksta Jono Balkevičiaus auditorijoje, pradžia – 11 val.

1. Praėjusio posėdžio protokolo tvirtinimas.
  2. 2019 m. įstojusių doktorantų studijų planų tvirtinimas:
    1. LKVTI doktorantės Monikos Andrulytės.
    2. ARKSI doktoranto Skirmanto Kniežos.
    3. TKI doktorantės Agnės Lisauskaitės.
    4. LKVTI doktoranto Augusto Sireikio.
    5. BKKI doktorantės Danguolės Straižytės.
    6. VU KnF doktorantės Monikos Triaušytės.
    7. ARKSI doktoranto Deivido Zibalo.
    8. VU-LTTI doktorantės Kristinos Janulytės.
    9. VU-LTTI doktorantės Gretos Štikelytės.
  3. Pizos universiteto ir VU cotutela/jungtinio vadovavimo sutarties pagrindu doktorantės Julijos Šabasevičiūtės temos ir vadovo tvirtinimas.
  4. Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto III kurso doktorantų atestacija:
    1. LKVTI doktorantės Gintarės Bidlauskienės III kurso atestacija. Vadovė doc. dr. Inga Vidugirytė-Pakerienė.
    2. VU KnF doktorantės Gabrielės Gibavičienės III kurso atestacija ir prašymas patikslinti disertacijos temą. Vadovė doc. dr. Skirmantė Biržietienė.
    3. BKKI doktorantės Alionos Sofijos Ivinskajos III kurso atestacija. Vadovė prof. dr. Galina Michailova.
    4. TKI doktorantės Justinos Bružaitės-Liseckienės III kurso atestacija ir prašymas patikslinti disertacijos temą. Vadovė doc. dr. Loreta Vilkienė.
    5. LKVTI doktorantės Vidos Repšienės III kurso atestacija ir prašymas pakoreguoti studijų planą. Vadovas prof. dr. Paulius Vaidotas Subačius.
    6. TKI doktorantės Eglės Vaisėtaitės III kurso atestacija ir prašymas patikslinti disertacijos temą. Vadovė doc. dr. Loreta Vilkienė.
    7. TKI doktorantės Eglės Žurauskaitės III kurso atestacija. Vadovė prof. dr. Meilutė Ramonienė.
    8. LTTI-VU doktorantės Aušros Gudavičiūtės III kurso atestacija ir prašymas pakeisti disertacijos temą bei skirti konsultantą. Vadovė prof. dr. Aušra Jurgutienė.
    9. LTTI-VU doktoranto Sauliaus Vasiliausko III kurso atestacija. Vadovas dr. Rimantas Kmita.
  5. Kiti klausimai.