Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Doktorantūros komiteto 2019 m. birželio 27 d. posėdžio darbotvarkė (projektas). Posėdis vyksta Jono Balkevičiaus auditorijoje, pradžia – 15 val.

1. Priėmimo į doktorantūros studijas rezultatų tvirtinimas.
  2. LTVTI IV k. doktorantės Rūtos Lazauskaitės atestacija.
  3. VU KnF Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto doktorančių Giedrės Buivytės  ir Jurgitos Astrauskienės parengtų disertacijų svarstymas ir išorinių recenzentų tvirtinimas.
  4. TKI doktorantės Indrės Makauskaitės parengtos disertacijos svarstymas ir išorinių recenzentų tvirtinimas.
  5. BKKI doktorantės Veronikos Girininkaitės parengtos disertacijos svarstymas ir išorinių recenzentų, gynimo tarybos ir gynimo datos tvirtinimas