Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Doktorantūros komiteto 2019 m. spalio 18 d. posėdžio darbotvarkė (projektas). Posėdis vyksta Jono Balkevičiaus auditorijoje, pradžia – 13.00 val.

1. Praėjusio posėdžio protokolo tvirtinimas.
  2. Papildomas priėmimas į valstybės nefinansuojamą doktorantūros vietą ir jungtinio vadovavimo (cotutela / co-supervision) sutarties su Bolonijos universitetu inicijavimas.
  3. Naujai 2019 m. įstojusių doktorantų temų ir vadovų tvirtinimas:
    1. LKVTI doktorantės Monikos Andrulytės.
    2. ARKSI doktoranto Skirmanto Kniežos.
    3. TKI doktorantės Agnės Lisauskaitės.
    4. LKVTI doktoranto Augusto Sireikio.
    5. BKKI doktorantės Danguolės Straižytės.
    6. VU KnF doktorantės Monikos Triaušytės.
    7. ARKSI doktoranto Deivido Zibalo.
    8. VU-LTTI doktorantės Kristinos Janulytės.
    9. VU-LTTI doktorantės Gretos Štikelytės.
  4. Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto I kurso doktorantų atestacija:
    1. TKI I kurso doktorantės Beatričės (Ganusauskaitės) Danisienės atestacija už pirmuosius studijų metus. Vadovė prof. dr. Irena Smetonienė.
    2. TKI I kurso doktorantės Ingos Daraškienės atestacija už pirmuosius studijų metus. Vadovė prof. dr. Meilutė Ramonienė.
    3. BKKI I kurso doktorantės Danguolės Kotrynos Kapkanaitės atestacija už pirmuosius studijų metus. Vadovas prof. dr. Axel Holvoet.
    4. TKI I kurso doktorantės Anželikos Teresės atestacija už pirmuosius studijų metus. Vadovė doc. dr. Loreta Vilkienė.
    5. ARKSI I kurso doktoranto Tomo Rikliaus atestacija už pirmuosius studijų metus. Vadovas prof. dr. Vytautas Ališauskas.
    6. LLTI I kurso doktorantės Jūratės Jasaitytės atestacija už pirmuosius studijų metus. Vadovas dr. Manfredas Žvirgždas.
    7. LLTI I kurso doktorantės Ievos Volungės atestacija už pirmuosius studijų metus. Vadovas doc. dr. Mindaugas Kvietkauskas.
  5. Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto II kurso doktorantų atestacija:
    1. LKVTI doktorantės Eleonoros Buožytės atestacija už antruosius studijų metus. Vadovė prof. dr. Dainora Pociūtė-Abukevičienė.
    2. BKKI doktoranto Tomo Čenio atestacija už antruosius studijų metus. Vadovė prof. dr. Galina Michailova.
    3. ARKSI doktorantės Eimantės Liubertaitės atestacija už antruosius studijų metus. Vadovė prof. dr. (HP) Regina Rudaitytė.
    4. ARKSI doktorantės Anos Marijos Mackevič atestacija už antruosius studijų metus. Vadovė doc. dr. Nijolė Juchnevičienė.
    5. LKVTI doktorantės Aušros Kundrotaitės atestacija už antruosius studijų metus. Vadovė prof. dr. Irina Melnikova.
    6. LTTI doktorantės Jurgos Dzikaitės atestacija už antruosius studijų metus. Vadovė prof. dr. Aušra Martišiūtė-Linartienė.
  6. Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto III kurso doktorantės Laimos Vincės Sruoginis atestacija. Vadovė prof. dr. (HP) Regina Rudaitytė.
  7. TKI I kurso doktorantės Ingos Daraškienės disertacijos temos keitimas.