Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Doktorantūros komiteto 2019 m. rugsėjo 20 d. posėdžio darbotvarkė (projektas)

Posėdis vyksta Jono Balkevičiaus auditorijoje, pradžia – 10 val.

1. Praėjusio posėdžio protokolo tvirtinimas.
  2. Finansuojamų ES fondų lėšomisdoktorantų atestacija:
    1. ARKSI IV kurso doktoranto (finansavimas ES fondų lėšomis) Aliaus Jaskelevičiaus atestacija už laikotarpį nuo 2019-04-01 iki 2019-09-30.
    2. ARKSI I kurso doktorantės (finansavimas ES fondų lėšomis) Gražinos Lyvens atestacija už laikotarpį nuo 2019-04-01 iki 2019-09-30.
    3. BKKI IV kurso doktorantės (finansavimas ES fondų lėšomis) Giedrės Junčytės atestacija už laikotarpį nuo 2019-04-01 iki 2019-09-30.
    4. BKKI Skandinavistikos centro III kurso doktorantės (finansavimas ES fondų lėšomis) Astos (Žuklytės) Laugalienės atestacija už laikotarpį nuo 2019-04-01 iki 2019-09-30.
    5. BKKI Skandinavistikos centro I kurso doktorantės (finansavimas ES fondų lėšomis) Rimos Palubinskienės atestacija už laikotarpį nuo 2019-04-01 iki 2019-09-30.
    6. LLTI II kurso doktorantės (finansavimas ES fondų lėšomis) Karolinos Bagdonės atestacija už laikotarpį nuo2019-04-01 iki 2019-09-30.
    7. LLTI III kurso doktorantės (finansavimas ES fondų lėšomis) Kotrynos Rekašiūtės atestacija už laikotarpį nuo 2019-04-01 iki 2019-09-30.
  3. Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto IV kurso doktorantų atestacija:
    1. BKKI doktorantės Monikos Bogzdevič IV kurso atestacija.
    2. BKKI doktorantės Ingridos Kisieliūtės IV kurso atestacija.
    3. LKVTI doktorantės Giedrės Ivanovos IV kurso atestacija.
    4. TKI doktorantės Indrės Makauskaitės IV kurso atestacija.
    5. TKI doktorantės Justinos Mandravickaitės IV kurso atestacija.
    6. TKI doktorantės Ievos Stasiūnaitės IV kurso atestacija.
    7. LTTI doktorantės Viktorijos Jonkutės IV kurso atestacija.
    8. LTTI doktorantės Viktorijos Staišiūnaitės IV kurso atestacija.
  4. Papildomas priėmimas į valstybės nefinansuojamą doktorantūros vietą ir jungtinio vadovavimo (cotutela / co-supervision) sutarties su Pizos universitetu inicijavimas.
  5. TKI doktorantės Indrės Makauskaitės parengtos disertacijos „Lietuvių kalbos laiko adverbialų semantinė struktūra“teikimas gynimui ir gynimo tarybos, kalbos, gynimo vietos ir laiko bei adresatų sąrašo tvirtinimas.
  6. VU KnF Kalbų, literatūros ir vertimo studijų instituto doktorančių disertacijų parengimo procedūra:
    1. Giedrės Buivytės  parengtos disertacijos anglų kalba„Reflexes of  Myth in Medieval Germanic Poetry and Lithuanian Folk Songs: Common Indo-European Heritage („Mito atšvaitai Viduramžių germanų poezijoje ir lietuvių liaudies dainose: bendras indoeuropiečių kultūrinis paveldas“) teikimas gynimui ir gynimo tarybos, kalbos, gynimo vietos ir laiko bei adresatų sąrašo tvirtinimas.
    2. Jurgitos Astrauskienės parengtos disertacijos anglų kalba „Expression of Literary Wit in the 17th century English Drama, Poetry and Prose“ („Literatūrinio sąmojo raiška XVII a. anglų dramoje, poezijoje, prozoje“) teikimas gynimui ir gynimo tarybos, kalbos, gynimo vietos ir laiko bei adresatų sąrašo tvirtinimas.
  7. BKKI doktorantės Gintarės Bidlauskienės prašymas dėl priskirto padalinio keitimo.
  8. BKKI doktoranto Tomo Čenio vadovo keitimas.
  9. Privalomų doktorantų seminarų tvarkos svarstymas.