Spalio 12 d. (šeštadienį) 10 val. vyks bandomasis IELTS egzaminas, kurį sudarys klausymo, skaitymo ir rašymo dalys (kalbėjimo dalies nebus), todėl IELTS sertifikatai nebus išduodami, tačiau egzamino rezultatai kiekvienam laikiusiam asmeniškai bus išsiųsti nurodytu el.pašto adresu.

Bandomasis IELTS egzaminas vyks Filologijos fakulteto patalpose: Donelaičio auditorijoje ir J.Greimo (111) auditorijoje. Pradžioje bus IELTS pristatymas apie 45 min., po to apie 3 valandas rašto dalis. Laikantieji bandomąjį egzaminą turėtų būti ne žemesnio nei B2 anglų k. lygio ir ne jaunesni negu 17 metų.

Pageidaujantieji laikyti bandomąjį egzaminą turėtų iki spalio 8 d. (antradienio) atsiųsti savo duomenis registracijai (vardas, pavardė, paso arba asmens tapatybės kortelės Nr., el. pašto adresas) šiuo adresu: