VU bakalauro, magistrantūros ir vientisųjų studijų studentai rudens semestre gali rinktis LMTA ir VDA siūlomus dalykus vietoje jų studijų programoje numatyto laisvojo dalyko (jeigu toks programoje numatytas). Prieš tai svarbu šį žingsnį suderinti su fakulteto (padalinio), kuriame studijuojate, studijų koordinatorium. LMTA ir VDA siūlomus dalykus rasite www.vu.lt/kviecia/dalykai.

Registracija į LMTA dalykus vyksta iki rugsėjo 7 d. LTMA tinklalapyje http://anketa.lmta.lt. Registracija į VDA dalykus vyksta iki rugsėjo 14 d. el. paštu . Registruojantis būtina nurodyti šiuos duomenis: vardas, pavardė, studijų programa, studijų pakopa (bakalauro / magistro / vientisosios studijos), kursas, el. pašto adresas.

Jei pasirinkto LMTA arba VDA dalyko negalėsite suderinti dėl užsiėmimų tvarkaraščio, pakeitimai bus leidžiami tik rugsėjo mėnesį. Apie bet kokius pakeitimus (dalyko keitimą, nutraukimą ir kt.) būtina informuoti el. paštu .

Pasirinkus LMTA arba VDA dalyką, atsiskaitymas privalomas. Informacija apie išklausytą dalyką bus įrašoma į diplomo priedėlį. Visi LMTA ir VDA dalykai nemokami. Neatsiskaičius už pasirinktą dalyką bus įskaitoma akademinė skola.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis el. paštu .