*ENGLISH VERSION BELOW**

ERASMUS+ mainų atrankos rezultatai čia

ARQUS ir Coimbra group mainų atrankos rezultatai čia.

Stulpelyje „Studento Nr.“ ieškokite savo LSP numerio, kurį nurodėte savo paraiškoje.

Informaciniai seminarai vyks online. Naudodami nuorodas žemiau galėsite prisijungti ir vėliau peržiūrėti renginio įrašą.

• Ketvirtadienį, Kovo 17 d., 14 val.  (lietuviams). Spausti čia.
  • Antradienį, Kovo 22 d., 14val. (užsienio studentams). Spausti čia.

Seminaro metu sužinosite apie tolimesnius veiksmus: kokius dokumentus tvarkytis, į ką atkreipti dėmesį juos pildant, apie stipendijų mokėjimo niuansus ir reikalingus dokumentus jų išmokėjimui. Papildomai informacinę medžiagą apie tai, kokie turėtų būti jūsų tolimesni veiksmai Išsiųsiu jūsų nurodytais el. paštais po seminaro.

Jūsų patogumui sukurta Teams grupė. Prie jos prisijunkite naudodami kodą 4d04cr2. Papildomus susitikimus organizuosime grupėje, taip pat ten talpinsime Jums reikalingus dokumentus parsisiuntimui.

Šiuo metu jau nominuojame studentus į atrinktus užsienio universitetus pagal skubos tvarką (nomination deadline). Nenustebkite gavę laišką su tolesne dokumentų pateikimo tvarka. Atkreipkite dėmesį į nurodytus terminus (DEADLINES) ir laiku pateikite dokumentus! Nominacijos vyks maždaug iki birželio mėn. Nesijaudinkite, visi būsite nominuoti laiku.

Oficialiai paskelbus rezultatus, nuo kovo 16 d. be svarbios priežasties universitetų keisti negalima, paskelbti sąrašai yra galutiniai.

Jei dėl svarbių priežasčių nuspręsite mainuose nebedalyvauti, kuo skubiau informuokite mane ir fakulteto koordinatorių apie planų pasikeitimus. Prieš atšaukiant mainus visada informuokite iš anksto, kad kartu būtų galima peržvelgti situaciją ir surasti išeitį.

Iki kol sulauksite informacinės medžiagos galite pasidaryti namų darbus ir susižiūrėti užsienio universiteto, į kurį esate atrinkti, svetainėje skelbiamą informaciją atvykstantiems studentams:

1. Kokios galutinės dokumentų pristatymo datos (application deadline)
  2. Kokie dalykai ir kokia kalba yra dėstomi mainų studentams
  3. Kokie dokumentų pildymo niuansai ir jų pristatymo tvarka
  4. Apgyvendinimo galimybės, sąlygos, terminai ir kt.

[EN]

ERASMUS+ results are HERE.

ARQUS and Coimbra group results are HERE.

Search for your student card number you have entered when applying.

We are planning an online informational seminar. Please use the link below to attend and/or watch the recording later.

• March 17th, Thursday, 2pm (in Lithuanian). Press HERE.
  • March 22th, Tuesday, 2pm (in English). Press HERE.

During the seminar you will be introduced to the following information: application documents, how to fill various forms, scholarships etc.

Please join MS Teams group using the following code: 4d04cr2. Further online meeting, if needed, will be held there. Also, we‘ll upload required documents for easier use.

Currently urgent nominations are being sent. Don’t be surprised if you receive an email from the host university with the application instructions. Please pay close attention to the application DEADLINE, this is important! Nomination deadlines vary, no need to worry, everyone will be nominated on time.

After the official announcement of the results (after March 16th) changes are not allowed without a valid reason.

If you decide not to take part in the Exchange Programme (provided you have a valid reason), please inform both International relations office () and the exchange coordinator of Your faculty. Should you have doubts, please don’t hesitate to ask questions. We will do our best to find solutions together.

It is highly recommended to check the following information about the host University:

1. Application deadline
  2. Subjects/courses you can study at the Host University and the language requirements for selected subjects/courses
  3. Application procedure
  4. Accommodation: what are the options, terms, conditions etc.