Sidebar

Vilniaus universiteto Kultūros centras organizuoja Istorijų pasakojimo dirbtuves ir vakarus, kurių metu studentai tobulina savo gebėjimas išreikšti mintis sklandžiu naratyvu, kalbėti prieš įvairias auditorijas, kurti, perkurti istorijas, įnešant į jas asmeninės patirties. 

Kūrybines dirbtuves veda profesionali šiuolaikinė pasakotoja Milda Varnauskaitė, gyvenanti ir dirbanti Amsterdame. Ji reguliariai pasakoja Mezrab kultūros centre, nuolatos pasirodo daugybėje kitų vietų Lietuvoje ir Olandijoje. Milda taip pat yra VU alumnė, čia įgijusi bakalauro ir magistro laipsnius filosofijos ir literatūros srityse. Šiuo metu ji dalyvauja vienoje iš Kaunas2022 programų.

Kultūros centre istorijų pasakojimo dirbtuvės vyks balandžio 28–30 d. (lietuvių k.) ir gegužės 1–3 d. (anglų k.). Į dirbtuves būtina išankstinė registracija.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos