Sidebar

Vilniaus universitetas šiemet pristato naują studijų programą - Italų filologiją. Ji buvo sėkmingai įregistruota Studijų, mokymo programų ir kvalifikacijų registre ir akredituota penkeriems metams.

Italų filologijos poreikį liudija tai, kad nuo 2002 m. vykdoma Lietuvių filologijos ir užsienio (italų) kalbos programa kiekvieną kartą sulaukia didelio stojančiųjų susidomėjimo. Italų kalba – tai šalies, kuri priklauso labiausiai išsivysčiusių pasaulio šalių septynetui, kalba. Lietuva ir Italiją sieja glaudūs ekonominiai, politiniai ir kultūriniai ryšiai. Neretai į mūsų universitetą kreipiasi įmonių ar vertimo biurų vadovai, ieškantys darbuotojų, arba vertėjų, gebančių versti įvairaus pobūdžio tekstus į lietuvių kalbą iš italų kalbos ir atvirkščiai. Programos studentams tenka daug dėmesio skirti italų kalbos, literatūros ir kultūros srityse, tada ją baigusieji gali būti kultūrų tarpininkais dirbdami konkrečiose profesinėse srityse. Kita vertus, italų kalbos ir literatūros istorijos,  kultūros ir visuomeninės istorijos žinios – tai plataus humanitarini išsilavinimo neatsiejama dalis. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos